День Незалежності України

24 серп. 2022
День Незалежності України

24 серпня усі українці відзначають головне свято країни – День Незалежності. У цьому році це свято має особливо важливе значення, наш народ вже півроку відважно протистоїть російському агресору, об’єднавшись у боротьбі за свободу та незалежність, за право жити у вільній країні, продемонструвавши усьому світу героїзм та незламність духу. У десятках країн світу у цей день пройдуть заходи, присвячені підтримці України, її незалежності.

Освітянська спільнота Київського району також долучилась до святкування: у школах проведено онлайн вікторини «Вільна і незалежна Україна», виставки малюнків, онлайн майстер-класи з виготовлення оберегів, флешмоби «Я люблю Україну», «З Україною в серці», онлайн заняття та квести. Учні шкіл району приєднались до обласної краєзнавчої Акції учнівської молоді «Незалежність України очима юних краєзнавців», а маленькі вихованці дитячих садків намалювали свою найкрасивішу та найулюбленішу країну.