Участь дітей, батьків та педагогів у проєкті "Зелена торба- сортуй на дрони!""

19 січ. 2024
За ініціативи вихователя ЗДО №441 Ольги Мойси, з метою формування у дітей і дорослих навичок, орієнтованих на сталий розвиток та підтримку Збройних Сил України, в закладі активно долучилися до екологічного проєкту «Зелена торба – сортуй на дрони!». Педагоги закладу на власному прикладі доводять, що робити це можна надзвичайно легко, щодня сортуючи РЕТ-пляшки! Завдяки соціальній програмі від «Моршинської» ми маємо можливість піклуватися про довкілля, збираючи пластик у спеціальні торбинки, які компанія обмінює на нові після наповнення. З використаних РЕТ пляшок на 3D принтері друкують деталі для навчальних дронів ЗСУ!

• Діти, батьки та  працівники закладу сортують пляшки, віддають їх на переробку, тим самим дбають про екологію і впевнені, що саме їх пляшки будуть використані для виготовлення навчальних дронів!

• Пляшки збираємо - ЗСУ допомагаємо!
  • Пляшки збираємо - природу зберігаємо!