Благодійна акція «Валентинка для воїнів ЗСУ від доброго серця».

13 лют. 2024
Дарувати свято нашим Захисникам важливо: вони щодня захищають наше теперешнє та майбутнє. В нашому садку до свята 14 лютого організовано і проведено теплу благодійну акцію «Валентинка для Захисників та Захисниць від доброго серця». До заходу долучилися діти, батьки та працівники закладу. Діти разом із батьками виготовляли патріотичні вітальні листівки-Валентинки, а працівники дитячого садка з любов'ю спекли для наших військових медові пряники у вигляді сердечок та прикрасили їх жовто-блакитними візерунками. Також приготували квашену капусту, моркву і звичайно українське домашнє сало. А чай, мандарини та лимони доповнили смачні святкові подарунки.

Віримо, що кожне маленьке сердечко-Валентинка, виготовлене власноруч, зігріє серця воїнів Збройних Сил України, передасть частинку тепла і любові, додасть впевненості у власних силах та віри у Перемогу!