Весняні розваги присвячені приходу весни та святу всіх мам з дотриманням адаптивного карантину

9 бер. 2021

У ЗДО проходять весняні розваги присвячені приходу весни та святу всіх мам. Діти активно готуються: розучують танці, пісні, вірші, весняні заклички, хороводи, активно роблять сюрпризи для своїх матусь.  Всі розваги проходять згідно діючого адаптивного карантину, який встановлений  з  24 лютого до 30 квітня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 104 від 17 лютого 2021 року.