Логопедична робота в ЗДО №441

23 квіт. 2021
У запобігання та виправлення вади мовлення у дітей в КЗ «ДНЗ № 441» працюють спеціальні групи з порушенням мовлення

У запобігання та виправлення вади мовлення  у дітей в КЗ «ДНЗ № 441» працюють спеціальні групи з порушенням мовлення. Робота з дитиною повинна бути динамічною, емоційно приємною, без утоми, різноманітною. Наші вчителя – логопеди використовують ряд нетрадиційних вправ, методів і прийомів, які сприяють розвитку мовлення дітей. Завдяки використанню казкотерапії у розвитку мови, відбувається вдосконалення лексико-грамотичної будови мовлення, звукової сторони мови, розвиток діалогічного і монологічного мовлення. Для активізації артикуляційного апарата діти опановують різноманітні артикуляційні вправи.

У своїй роботі вчителя-логопеди  впроваджують Су-джок терапію, яка поряд з пальчиковими іграми, мозаїкою, штрихуванням, малюванням активізує розвиток мовлення дитини. За допомогою кілець, м’ячів - їжачків, олівців зручно масажувати пальці та долоні для благотворного пливу на весь організм.