Тиждень безпеки життєдіяльності

24 трав. 2021
З 17 по 21 травня в ЗДО тиждень безпеки

З 17 по 21 травня 2021 року проходив тиждень безпеки життєдіяльності дітей, який був цікавим, змістовним, насиченим, повчальним, надихаючим.Метою проведення «Тижня безпеки дитини» було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.В рамках проведення тижня безпеки дитини в закладі дошкільної освіти проводилися різні форми роботи із залученням дітей: заняття («Що таке здоров’я» - молодший дошкільний вік, «Вогонь - друг, вогонь – ворог» - середній дошкільний вік, «Безпека побуту, електроприлади» – старший дошкільний вік, «Транспорт і довкілля» - старший дошкільний вік), ігрова діяльність (сюжетно–рольові ігри «Автомістечко», «Колобок на міській вулиці», «Поради Світлофорчика», «Лікарня»), театралізована діяльність (лялькова вистава «Кицин дім», драматизація казки «Коза і семеро козенят», «Вечір загадок і відгадок»), розваги (спортивна розвага «Ми малята здоров’ята», «Юні пожежники»).Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації. Збагатили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, правила поведінки в природі, під час пожежі, з електроприладами, гострими та ріжучими предметами, ліками, з незнайомцями та тваринами, тощо.