Музичні керівники.

Сторінка музкерівників

Музичний керівник дошкільного закладу Кудь Наталія Олександрівна. Спеціаліст вищої категорії, має звання вихователь-методист.

З друзями разом співаємо, граємо

Чи у таночку веселім кружляємо

Чуємо музику ми повсякчас

Завжди і всюди

Вона поміж нас

Музичний керівник дошкільного закладу Загоруйко Вікторія Євгенівна.

Музика,музика, музика

Звуки ясні, чарівні

Музика, музика, музика

Радість тобі і мені.

Раннє навчання музики відкриває широкий шлях для гармонійного поєднання в них емоційного і раціонального, стає частиною духовного життя в майбутньому.

За допомогою комп'ютерної технології дослідники з'ясували, що музика впливає на розвиток мозку дитини.

З розвитком відчуття ритму в малюка якісно змінюються складові його психіки, необхідні для різних видів діяльності.

Звичайне музичне заняття у дитячому садочку ми, музкерівники можемо перетворити на захоплюючу подорож, якщо замінити традиційні завдання для дітей на незвичні, доповнити їх вивченням оригінальних пісень, знайомством з музичними інструментами та імпровізованою грою на них. Усе це неодмінно сприятиме розвитку фантазії у дітей, збагаченню їхніх музичних вражень.

Як театр починається з вішалки, так і свято - з яскраво прикрашеної музичної зали. В нашому дитячому закладі ми прагнемо кожне свято оновити оригінальними, привабливими елементами декору.

Немає такої дитини, якій не подобався б театролізовані свята, бо вони цікавіші за будь-який мультфільм. В нашому дитячому садочку ми, музкерівники та вихователі дуже часто залучаємо наших малюків до участі в театролізованих свят.

Отже - музичні заняття в нашому садочку –

це основна форма музичного виховання, вони є систематичні, спрямовані на всебічний розвиток дошкільників та формування їхніх музичних здібностей.

Свято Осені

Свято Різдва