Педагогічний колектив

Колектив нашого садочку

Всього в дитячому садочку працює 54 працівника.

З них  22 педаг.

У закладі дошкільної освіти працює 22 педагогічних працівників. :

• Завідувач - Шарай Ольга Сергіївна
  • Вихователь - методист - Турухіна Тетяна Юріївна
  • Вихователі -15
  • Музичні керівники - Кудь Наталя Олександрівна, Загоруйко Вікторія Євгенівна
  • Практичний психолог - Спасських Ірина Єгорівна
  • Логопед -2
Освітньо - кваліфікаційний рівень педагогічного колективу:

11 тарифний розряд - 9

прибиральник службових приміщень -1
Робітник з обслуговування будівлі - 1

Музичний керівник – Кудь Наталія Олександрівна

Педагогічне кредо: «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант. Вміння їх виховувати – мистецтво. Але найголовніше є любов до дитини».

Музичний керівник вищої категорії. Має звання вихователь-методист. Педагогічну діяльність розпочала у 2002 році. У 2001 році закінчила ХДПУ за спеціальністю – вчитель музики, художньої культури.

Вихователь - Северілова Тетяна Вікторівна

Професійне кредо вихователя: «Дитина не може чекати щастя, вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні і зараз. І який же я педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною не робить її щасливою і радісною, і, звичайно ж, розумною і довірливою».

Вихователь вищої категорії, має   педагогічне звання "Вихователь-методист". В дошкільному навчальному закладі працює з 1990 році.

Вихователь - Мельник Ірина Василівна

Професійне кредо вихователя: "Прагнути помітити в кожній дитині її найкращі риси, знайти в ній ту "золоту жилку", від якої починається розвиток творчої індивідуальності".

Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом – вихователь дошкільних закладів. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1990 роцi в нашому дошкільному закладі.

Вихователь -  Золотько Ганна Валеріївна

Професійне кредо вихователя: «Діти і всі ми - творіння природи. У роботі із дітьми важливим є прийняття їх такими,    якими вони є…»

Вихователь - спеціаліст Першої категорії. Закінчила ХДПУ ім. Г.С.Сковороди, магістр дошкільної освіти.

Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1991 роцi. В нашому дошкільному закладі працює з 2007 року.

Вихователь - Бондаренко Надія Василівна

Кредо вихователя: "Професійно володіти чарівним ключиком до кожного дитячого серденька"

Спеціаліст вищої категорії. Має звання вихователь-методист. Закінчила СДПІ за фахом – викладач педагогіки та психології дітей дошкільного віку, вихователь дошкільного закладу. Педагогiчний стаж 34 роки.

Вихователь - Галухіна Олена Миколаївна

Педагогічне кредо: "Все із доброго чи злого – починається з малого.Листя виросте з листочка, з нитки витчеться сорочка. Хліб з маленької зернини, дощ із чистої краплини, а людське добро – з Дитини».

Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом – вихователь дошкільного закладу. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала з 1990 року в нашому дошкільному закладі.

Вихователь - Ступак Наталія Юріївна

Спеціаліст. Закінчила ХДПІ ім. Г.С.Сковороди за фахом – вихователь дошкільного закладу. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1991 роцi в нашому дошкільному закладі.

Вихователь - Попова Наталія Валентинівна

Професійне кредо вихователя: "Приймати - розуміти - допомагати - любити - сприймати й радіти успіху кожної дитини".

Спеціаліст. У 1989 році закінчила ХПУ за фахом – вихователь дошкільного закладу. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1990 роцi. В нашому дошкільному закладі працює з 2005 року.

Вихователь -  Кузьменко Олена Вікторівна

Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом – вихователь дітей дошкільного віку. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1987 роцi. В нашому дошкільному закладі працює з 2010 року.

Вихователь -  Тимченко Тетяна Олексіївна

Професійне кредо вихователя: Роки дитинства - це перш за все виховання серця.

Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом – вихователь дошкільних закладів. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1985 роцi. В нашому дошкільному закладі працює з 1998 року.

Вихователь -  Карайкоза Світлана Михайлівна

Кредо вихователя: «У дитини своя власна манера бачити, думати, відчувати, і немає нічого безглуздішого, як бажання замінити її нашою…»

Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом – вихователь дошкільного закладу. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1965 роцi. В нашому дошкільному закладі працює з 1988 року.

Вихователь - Зубарєва Людмила Вікторівна

Професійне кредо вихователя:"Кожна дитина - це неповторна індивідуальність, яка має право на любов і повагу - її можна виховати ласкою та добротою».

Спеціаліст. Закінчила Харківську гуманітарно педагогічну академію. Бакалавр дошкільної освіти. В ДНЗ працює з 2007 року.

Вихователь - Біла Тетяна Григоріївна

Професійне кредо вихователя:"Поганий той вихователь дітей, який не пам'ятає свого дитинства".

Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом вихователь, музичне виховання. Педагогічний стаж 29 років. В нашому садочку працює з 2004 року.

Вчитель-логопед Грицаєнко Євгенія Миколаївна

Професійне кредо: «Наша праця - формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити»

Спеціаліст ІІ-ї категорії. Закінчила Харківський державний університет за фахом логопедія. Педагогічний стаж 15 років.

Вчитель-логопед Чипенко Марія Олександрівна.

Педагогiчне кредо:„Розвивати дитину як неповторну iндивiдуальнiсть, формувати в неї творчий потенцiал,прагнення до самостiйної пiзнавальної дiяльностi ”.

Спеціаліст ІІ-ї категорії. Закінчила ХДПУ ім. Г.С.Сковороди за фахом вчитель-логопед дітей дошкільного віку. В садочку працює з 2005 року.