Наші традиції

У дошкільному закладі проходить багато заходів та свят.

Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ - день знань

Перша зустріч після літнього відпочинку, з вихователями, друзями, а для самих маленьких - це перше відвідування дошкільного закладу. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи завідувача, вихователів, батьків,дітей, гостей.

Свято осені

Відмічаємо свято осені. діти з батьками та вихователями виготовляють поробки з природного матеріалу, музичний керівник з вихователями готують розваги та змагання до свята осені. працівники кухні виготовляють різноманітні овочеві страви та пригощають малюків.

Новий рік

Веселе свято для малюків та дорослих. в садочку відбуваються новорічні ранки, які готують вихователі та музичні керівники, свята знімаємо на фото, що залишаємо для історії дошкільного закладу.

Щедрий вечір

Колядки — величальні пісні українських хліборобів, пов'язані з давнім культом Сонця. Предки українців відзначали три фази Сонця — весняне рівнодення, літнє і зимове сонцестояння. Молоді люди перевдягались і ходили по дворах співати колядки, бажаючи добробуту господарям. Іноді отримані від господарів подарунки — печиво, коровай тощо — називалися Колядою.

Щасливого Різдва!

Щедрий вечір всім вам! Щаслива година!

Христос народився!

Ангелом  з неба прийшов я до вас

Щоб привітати з Різдвом усіх вас

З Роком новим, щастям новим

Будьте всі усі здорові.

Хай Матінка Божа вас охороняє

І сіяє щастя зірка золота

Ісус Христос з неба благословляє

На многії і благії літа!

На старий новий рік або свято Василя діти щедрують, посівають, згадують колядки.

Стрітення

Весна іде! Весна іде!

Весну вітайте, діти!

Вона пісні нам принесе,

Вінки, чудові квіти!

Свято 8 березня

Веселе свято вшанування мам та бабусь. Діти виготовляють подарунки для матусь, вихователі з музичним керівником готують святковий концерт. адміністрація вітає працівників дошкільного закладу зі святом весни.

Сказать "спасибо" - это мало,
    Мы все в долгу перед Тобой.
   Дай Бог тебе здоровья, мама, -
    Желанье всей родни большой.
Твое тепло, Твое добро,
Всегда оно нас окружает.
    И станет на душе тепло,
    Когда твой праздник наступает.

Кліп про маму 1

Кліп про маму 2

Випускний бал в дитячому садочку

Як швидко плине час! Ось і стали дорослішими наші діти - час проводжати їх до школи.

Так-так, справжній бал! Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, теплі слова, розмаїття пісень і танців - все це створило справжню святкову атмосферу! Випускний у дитячому садочку - це веселе свято із присмаком суму! Радісно бачити усміхнені обличчя випускників та їх батьків та сумно розлучатися з дітлахами які за ці роки стали вже рідними