19 січ. 2024

Участь дітей, батьків та педагогів у проєкті "Зелена торба- сортуй на дрони!""

За ініціативи вихователя ЗДО №441 Ольги Мойси, з метою формування у дітей і дорослих навичок, орієнтованих на сталий розвиток та підтримку Збройних Сил України, в закладі активно долучилися до екологічного проєкту «Зелена торба – сортуй на дрони!». Педагоги закладу на власному прикладі доводять, що робити це можна надзвичайно легко, щодня сортуючи РЕТ-пляшки! Завдяки соціальній програмі від «Моршинської» ми маємо можливість піклуватися про довкілля, збираючи пластик у спеціальні торбинки, які компанія обмінює на нові після наповнення. З використаних РЕТ пляшок на 3D принтері друкують деталі для навчальних дронів ЗСУ!
3 січ. 2024

Поради батькам "Що таке інформаційне отруєння та як з ним упоратися"

Криза розгортається та продовжує нас виснажувати. Навіть якщо на вдається зберігати спокій, ми дуже вразливі психологічно, оскільки відбувається постійний конфлікт між розумом і тілом.. Пропонуємо Вашій увазі поради "Чотири опори для психологічного захисту"
22 груд. 2023

Святкова зустріч! Солодкі подарунки від адміністрації міста та міського Голови Ігора ТЕРЕХОВА!

Різдвяні Новорічні свята- це казковий чарівний час, сповнений надії на здійснення найзаповітніших мрій всіх українців! В ЗДО 441 відбулася довгоочікувана тепла святкова зустріч дітей, батьків та працівників садка. Чудова новорічна зала, красуня-ялинка, музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для всіх. Вихователі закладу запросили дошкільнят на лялькову виставу «Рукавичка Святого Миколая», під час якої малеча раділа, співчувала героям казки, вчилася доброті та дружбі. Діти із захопленням зустрічали веселого Сніговика, казкових Гномиків, які разом з дітьми танцювали, водили хороводи біля ялинки. Веселий дитячих сміх, пісні, танці, емоції щастя, радості, задоволене - усього вистачало на святі! І звичайно за доброю традицією діти отримали солодкі подарунки та вітальні листівки з найкращими побажаннями від Адміністрації міста Харкова та міського Голови Ігора Терехова!
2 груд. 2023

Челендж "Листи до Святого Миколая"

Листування зі Святим Миколаєм дарує дитині віру в дива, вносить елемент новорічної казковості. а ще вчить аналізувати свої вчинки та свої бажання. До того ж, написання листа - це гарний привід для творчості, адже послання до Миколая можна прикрасити малюнками та аплікаціями.
2 груд. 2023

Творча майстерня "Скриня педагогічних ідей"

Напередодні Різдвяних свят в ЗДО 441 відкрито творчу майстерню «Скриня різдвяних ідей». Вихователі із задоволенням створюють власними руками прикраси і декорації до Новорічних свят, щоб у взаємодії з батьками порадувати дітей і занурити їх у чарівний світ казки «Рукавичка Миколая». Педагоги ретельно готуються до онлайн лялькової вистави для малечі: вивчають ролі персонажів казки, удосконалюють акторське мистецтво, добирають музичне оформлення, прикрашають ялинку та музичну залу і звичайно мріють про зустріч з дітьми у рідному садочку.
27 лист. 2023

Тематичний тиждень БЕЗПЕКИ ДИТИНИ!

З 20 по 24 листопада в ЗДО №441 пройшов тиждень Безпеки ДИТИНИ! Вихователі записали авторські відео заняття, дидактичні ігри та запропонували батькам для освітньої взаємодії з дітьми. Дошкільнятам в цікавй ігровій формі донесена інформація про правила безпеки з вибухонебезпечними предметами, правила пожежної безпки, правила поведінки на дорозі. Також в батьківські групи були надіслані консультації, поради батькам "Поведінка батьків- приклад для наслідування!"
21 лист. 2023

Методичний захід" Бюро педагогічних знахідок. Палички Кюїзенера"

В закладі відбувся методичний захід, який провела вихователь Ірина Мельник. Вихователі познайомилися з інноваційною технологією з формування у дітей логіко-математичної компетентності. Розглянули ігрові методи та прийоми використання методичного матеріалу в різних вікових групах з дошкільнятами. Захід спрямований на підвищення фахової майстерності педагогів як і завжди пройшов в теплому педагогічному колі колежанок ЗДО №441.
15 лист. 2023

16 листопада міжнародний день Гудзика.

До веселого свята "Чарівний Гудзик" у садочку організовано освітній захід, до якого долучилися діти. батьки та педагоги. Мета заходу: дати дітям знання про історію походження ґудзика, його прикладний характер; можливості використовувати ґудзик не лише за призначенням, а й у художньо - естетичній творчості. Завдання: розвивати дрібну моторику та мовлення; сенсорний досвід, естетичний смак. Виховувати бажання створювати красиві коллажі нетрадиційними засобами. Залучати дітей до пошукової діяльності, спільної творчості, виготовляючи художні вироби з гудзиків. Вчителі-логопеди надіслали баькам відео-ігри на розвиток та коррекцію мовлення дітей, вихователі записали захоплюючі заняття з художньо-практичної діяльності... і все це з використанням чарівних гудзиків. Розвиваємо і навчаємо дітей весело та цікаво!
10 лист. 2023

До уваги батьків! Особиста гігієна- запорука здоров'я!

Навчання дітей правилам особистої гігієни є одним з першочергових завдань усіх батьків! Ці навички має набути кожна дитина шляхом систематичного виховання з боку батьків. Виховуємо здорових дітей!
8 лист. 2023

До уваги батьків! Здорове харчування дітей.

Шановні батьки! Радимо ознайомитися з порадами від Міністерства Освіти і Науки України та дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) щодо принципів здорового харчування!