27 жовт. 2023

Всеукраїнський радіодиктант Національної Єдності.

У рамках заходів до Дня української писемності та мови педагоги закладу долучилися до написання диктанту національної єдності. Головна мета - обєднати всіх українців як в Україні так і за її межами. А також педагоги у тісному освітянському колі скористалися можливостю перевірити свою грамотність писемної мови. Тема "Дороги України" викликала багато спогадів та почуттів у кожної з нас...
27 жовт. 2023

День Української писемності та мови! Відео привітання від педагогів

Педагоги ЗДО долучилися до відео челенджу та привітали всіх українців з Днем української писемності та мови, вкотре закликаючи і дошкільнят, і дорослих шанувати, оберігати, плекати та розвивати українську мову! РОЗМОВЛЯЙМО УКРАЇНСЬКОЮ!
25 жовт. 2023

Тиждень поезії "Наша рідна українська мова!" Відеочелендж.

До Дня української писемності та мови в закладі проходить тиждень поезії «Нас єднає рідна українська мова!», метою якого є виховання у дітей любові та пошани до рідної мови. Пишаймося красою, мелодійністю, багатством рідної української мови! Говорімо нею вишукано, зворушливо, натхненно! Хай в устах наших буде вона щедрою на добрі, лагідні, щирі слова! Хай на цій землі лунає вона чарівною музикою ще багато століть і тисячоліть! Як кажуть, вустами дитини глаголить істина. Тож дослухаймося до молодшого покоління, майбутнього України, яке через проникливі вірші закликає нас любити, шанувати та берегти рідну мову!
10 жовт. 2023

Онлайн виставка "ОСІННІЙ ДИВОГРАЙ!!!"

У садочку проходить творчий марафон "ОСІННІЙ ДИВОГРАЙ!" Осіння природа дарує нам багатство у вигляді різнокольорових листочків, плодів, овочів та фруктів. Тому вихователі долучають батьків до співпраці, відкриваючи для дитини красу осені, розвиваючи естетичний смак, вміння власними ручками створювати аплікації, поробки, художні панно, картини та багато чого іншого.. А головне любити та зберігати природу! Дякуємо Вам, любі батьки за активність, творчість, любов до прекрасного і до своїх дітей!
4 жовт. 2023

Пам'ятка для батьків

5 ПОРАД ДЛЯ БАТЬКІВ "ЯК ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ У ЧАС ВОЄННОЇ БЕЗПЕКИ"
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

Шановна освітянська спільното Харкова!
30 вер. 2023

Привітання з Днем Захисників та Захисниць Уукраїни!

Педагоги закладу у взаємодії з батьками в доступній формі розповіли дітям про День Захисників та Захисниць України. Вихователі запропонували для дошкільнят відео подорожі в історичне минуле та вшанували всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. А також привітали батьків та матусь, дідусів та бабусь вихованців садочку, які захищають нашу Україну на фронті. ДЯКУЄМО ВАМ, ЩО ВИ НАС ОБЕРІГАЄТЕ! ЦІНУЄМО ВАС ТА БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я ТА НЕЗЛАМНОГО ДУХУ!
24 вер. 2023

24 вересня - Всеукраїнський день дошкіллія!

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних закладів вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива і натхненна праця, що збагачує світ мудрістю і милосердям. На плечі вихователя покладено одне з найважливіших і відповідальних завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави. Саме вони формують особистості, закладаючи у душі дітей усе те, від чого залежить майбутнє українського народу. Вихователі і всі працівники ЗДО №441 передають свої вітання кожній родині і з нетерпінням чекають відкриття дитячого садочку!
18 вер. 2023

ОНЛАЙН ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ХГПА

18 вересня в закладі пройшла онлайн конференція за темою "Музичне мистецтво як універсальний засіб впливу на розвиток дитячої особистості", в ході якої студенти ХГПА - майбутні музичні керівники познайомились з організацією музичного виховання в ЗДО. Фахівцями ЗДО №441 Кудь Наталією та Мусієнко Марією були запропоновані відео матеріали музично-ігрової взаємодії з дітьми. Практичні знання щодо проведення музичних занять, ігор, прав, як в очному так і в дистанційному форматі, стануть у нагоді під час навчання та майбутній педагогічній діяльності. У заході взяли участь: керівник практики Юлія Бабиніна, вихователь-методист Тетяна Северілова, музичні керівники Наталія Кудь, Марія Мусієнко та студенти факультету «Фізичного виховання та мистецтв» група 412 м (спеціальність: музичне мистецтво).
16 вер. 2023

ФОТОЧЕЛЕНДЖ до Міжнародного Дня «З'їж ЯБЛУКО!»

В ЗДО # 441 провели яблучний флешмоб до Міжнародного Дня «З’їж яблуко», яке відзначається у цьому році 16 вересня! Метою його святкування є привертання уваги людей до простого та ефективного методу підтримки здоров’я, яким виступає щоденне вживання цінного Яблука! Тому педагоги садочку на власному прикладі нагадали дошкільнятам і батькам садочку про користь цього фрукту, на який багата наша Україна! А також надіслали для малечі авторські захоплюючі заняття, ігри і вправи, які і розвивають, і навчають, і виховують! Діти малювали, ліпили, виготовляли яблучка з паперу, вивчали віршики та співали пісні про смачний фрукт.