1 вер. 2023

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРА ТЕРЕХОВА З 1 ВЕРЕСНЯ!

Створення усіх умов для проведення повноцінного освітнього процесу у метро менш ніж за місяць — чергова гучна заява усьому світові про непереборну жагу харківʼян вчитися і розвиватися. За будь-яких обставин. Пишаюся нашими незламними школярами. І вірю, що цей рік буде переможним для усіх нас! Зі святом першого вересня!
1 вер. 2023

1 ВЕРЕСНЯ! З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Любі діти! Шановні батьки! Педагогічний колектив ЗДО №441 вітає Вас зі святом вересня! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується може і маленькою, але перемогою, нехай отриманні знання відкривають перед вами нові двері до мрій, інтересів і рекордів! Бажаємо відмінного настрою і мирного навчального року!
24 серп. 2023

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Зі святом Незалежності України! Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні! Нехай свобода мислити і діяти буде Вашою перевагою. Будьте незалежні і вільні у всіх проявах життя!
23 серп. 2023

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРА ТЕРЕХОВА З ДНЕМ МІСТА ХАРКОВА !

Місто-герою! Мегаполісе зі стальним характером і незборимою жагою до свободи! Скільки б тебе не намагалися знищити, залякати чи підкорити, ти не схиляєш голови перед загарбниками. І завжди відроджуєшся, стаючи ще сильнішим і кращим, ніж будь-коли. І цього разу ми теж обовʼязково переможемо, все відновимо і відбудуємо. Усі разом! З твоїм днем, Харкове! Слава Україні!
23 серп. 2023

День міста-Героя Харкова!

Приєднавшись до участі у міському марафоні «Присвята рідному місту» в ЗДО 441 пройшли святкові заходи до Дня міста-героя Харкова! Батьки і діти! Вітаємо вас з Днем міста! Бажаємо щасливого та мирного життя у нашому місті! З нагоди свята вихователі провели онлайн екскурсію центром міста «Вітаємо тебе, наш рідний Харків!» передаючи привітання і святковий настрій незламного Харкова всім мешканцям та вихованцям дитячого садка. У взаємодії педагогів і батьків діти також долучилися до літературного вернісажу «Харків у віршах» та фоточеленджі «Маленькі Харків’яне великого міста-героя!».
11 серп. 2023

Фоточелендж "Рятівники Чистоти!"

Говорити з дітьми про гігієну, здорове харчування та правильний розпорядок дня потрібно зрозумілою малечі мовою – мовою гри та розваг…! Та у рамках проведення літнього оздоровчого періоду вихователі у взаємодії з батьками запропонували дітям серію мультфільмів і ігрових методик на інтерактивному сайті «Рятівники чистоти» - Спільнотека ЮНІСЕФ Україна.
7 черв. 2023

Права людини!

Увага! Інформація "Чим займається уповноважений Верховної Ради України з Прав Людини?"
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

З нагоди закінчення навчального року
22 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

У садочку пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху! Вихователі закладу у взаємодії з батьками в захоплюючій формі познайомили дітей з правилами дорожнього руху, мінної безпеки. Малята виготовили яскраві Світлофорчики і пригадали значення кольорів для пішоходів і водіїв. І на допомогу звичайно прийшов важний Пес Патрон - улюбленець всіх дошкільнят
18 трав. 2023

Флешмоб до ДНЯ ВИШИВАНКИ!

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу!. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!