18 трав. 2023

Флешмоб до ДНЯ ВИШИВАНКИ!

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу!. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!
15 трав. 2023

День Сім'ї

Вихователі у взємодії з батьками вкотре нагадали дітям про вагоме значення родини у житті людини! Ніжні прчуття до батька і мати, братів і сестер, бабусь і дідусів відображені у світлинах українських сімей наших вихованців! Бажаємо кожній родині сімейного затишку, любові, вірності і МИРНОГО НЕБА!
9 трав. 2023

День Європи

8 трав. 2023

8 травня День пам'яті та примирення

Вихователі ЗДО у взаємодії з батьками нагадали дітям про вшанування пам'яті кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни. Заохочували до виготовлення "Маку - символу вшанування і пам'яті " всіх героїв, починаючи з 2014 року.
17 квіт. 2023

Челендж "Великодні візерунки!"

Діти, батьки і вихователі ЗДО долучилися до челенджу "Великодні візерунки!" Педагоги надали поради батькам, як із зацікавленістю, користю для розвитку дитини, провести час із дитиною і створити настрій сповнений радісними почуттями свята Великодня! Великодній візерунок було створено із пісень, віршів, аплікацій, поробок, оздоблення пасочок, писанок, крашанок!!!
15 квіт. 2023

Великодня казочка від вихователів!

Шановні батьки, любі дітки! Прийміть найщиріші вітання з Великодніми святами! Бажаємо Вам сімейного затишку, міцного здоров я і весняного настрою, миру і добрих новин! Нехай у Ваших домівках завжди лунає дитячий сміх, а наша казочка ще раз нагадає про Добро!
12 квіт. 2023

Творча майстерня

Продовжує свою роботу творча майстерня. Вихователі поповнили методичний кабінет власноруч виготовленими розвивальними іграми для дітей з логіко-математичного і сенсорного розвитку. Педагоги впевнені, що у найближчому майбутньому ці посібники будуть використані у захопливій педагогічній діяльності з вихованцями.
10 квіт. 2023

Семінар-практикум для вихователів

З метою підсилення ролі мистецтва у розвитку особистості дитини дошкільного віку 7 квітня у закладі відбувся семінар-практикум «Художньо-педагогічні спілкування - сучасна форма мистецько-освітньої діяльності». Відкрила роботу семінару Северілова Т.В., вихователь-методист, яка познайомила педагогів з сучасними методами та прийомами ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з творами пейзажного живопису та підкреслила важливість розвитку емоційного інтелекту дитини засобами мистецтва.
21 бер. 2023

УЧАСТЬ ПЕДАГОГІВ У ЛІТЕРАТУРНОМУ МАРАФОНІ " КНИГИ, ЩО НАДИХАЮТЬ!"

Педагоги нашого садочку взяли участь у ЛІТЕРАТУРНОМУ МАРАФОНІ. Представили свої відео у номінаціях "Книга, що мене мотивує" вихователь гр.№1 Ольга Герасімьонок запропонувала дітям і батькам книжку "Мрія" Зоряни Живки ; у номінації "Поезія вдячності" вчитель-логопед Марія Чипенко представила авторський вірш "Мова"; вихователь гр.№ 10 Надія Бондаренко власну поезію "Не має бути світ без України!"
19 бер. 2023

19 березня День повернення лелек в Украіну!

Готуючись до ЗУСТРІЧІ ЛЕЛЕК в садочку пройшов тематичний тиждень «Лелеки, повертайтеся додому!». За порадами вихователів, діти вивчали вірші, малювали лелек, майстрували разом з батьками поробки, аплікації, ліпили птаха - народного символа Украіни! Впевнені, що виготовлені лелеки для багатьох родин стануть символом здійснення мрії скорішого повернення до рідної домівки!