18 лют. 2023

"ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!"

ДЯКУЄМО ВСІМ ПЕДАГОГАМ,БАТЬКАМ І ДІТЯМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО УЧАСТІ У МАРАФОНІ ДОБРА! ВАШІ ДОБРІ ВЧИНКИ ПОШИРЮЮТЬ ДОБРО У СВІТІ І СТАЮТЬ ГАРНИМ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ!
16 лют. 2023

16 лютого День Єднання!

Вчитель-логопед Чипенко Марія привітала своїх вихованців з Днем Єднання! Педагог запропонувала дітям засобами художньої діяльності об єднати жовто-блакитні дитячі долоньки і отримати зелений колір природньої любові до рідного міста Харкова! Авторський вірш вчителя Марії Чипенко іще раз підкреслив любов до України і дітей і дорослих!
14 лют. 2023

Вітання з Днем Святого Валентина!

Флешмоб "Листівка - Валентинка". Педагоги, діти і батьки ЗДО вітають один одного зі святом любові і теплих стосунків! В цей день діти і вихователі обмінюються яскравими Валентинками, даруючи свою любов і ніжність один одному!
1 лют. 2023

Творча майстерня "Сучасний вихователь"

Вихователі ЗДО №441 Основ'янського району розпочали роботу клубу «Сучасний вихователь». Під педагогічним гаслом «Я живу- я творю!» в очікуванні дітей у садочку, педагоги організували творчу майстерню по виготовленню розвивальних ігор для дітей!
1 лют. 2023

ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ "ВРЯТУЙ СИНИЧКУ-ЗРОБИ ГОДІВНИЧКУ!"

Дбаємо разом про екологічне виховання дошкільнят! Важливо показати дітям, що люди займають більш сильну позицію по відношенню до світу природи (наприклад, рослини зів'януть без поливу, птиці взимку загинуть від холоду без годівлі..). Тому нам слід спрямувати всі зусилля на те, щоб усе живе на землі розвивалося і приносило радість!
21 січ. 2023

22 січня ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ! ЧЕЛЕНДЖ "ТІЛЬКИ В ЄДНОСТІ НАША СИЛА"

Педагоги, діти і батьки садочку долучилися до челенджу, ініційованого Департаментом освіти Харківської міської ради. В незалежності від місця перебування ми всім серцем з Україною!
21 груд. 2022

Свято Миколая в садочку для дітей і дорослих!

Довгоочікувана святкова зустріч відбулась! Педагоги садочку підготували для дітей лялькову виставу; діти зустрілися із Зимою і веселим Сніговичком, з якими вони пограли і потанцовали. До дружнього хороводу долучилися і батьки! І звичайно кожна дитина отримала солодкий подарунок!
15 груд. 2022

Подарунки від Харківського міського голови ІГОРЯ ТЕРЕХОВА та Міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ

5 груд. 2022

Акція "Янгол мотанка - оберіг для героїв ВСУ!"

З нагоди свята День Збройних Сил України та з метою національно- патріотичного виховання дошільнят, працювала онлайн творча майстерня. Ми маємо надію, що теплі і добрі янголята, виготовлені дітками і батьками нашого садочку зігріють серця наших Захисників і прискорять Перемогу!
9 лист. 2022

Всеукраїнський радіодиктант Національної Єдності. Тема "ТВІЙ ДІМ"

Педагоги закладу долучилися до написання Всеукраїнського національного диктанту єдності. Під час написання кожний з нас згадав історію свого дому!