31 трав. 2022

Дорогі наші випускники!

Вітаємо від усієї душі з випускним із стін дитячого садка! Бажаємо батькам щастя материнства і гордості батьківства, терпіння та благополуччя, а дітям-випускникам щасливого знайомства зі школою, успіхів у навчанні, вірних друзів та здоров’я.
24 трав. 2022

Посібники для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

10 трав. 2022

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Відеоінструкція для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".
14 лют. 2022

Свято " Чарівні і добрі Валентинки!"

Як завжди яскраво і тепло відзначили свято Валентина діти і педагоги нашого садочку! Дарували один одному Валентинки , співали пісні , танцювали, виготовляли разом вітальні листівки батькам, вихователям і друзям!
6 лют. 2022

Профілактика поліоміеліту

17 січ. 2022

Атестація вчителів-логопедів

У ЗДО триває показ відкритих занять. У рамках проходження атестації вчителем -логопедом Чипенко Марією було проведено групове логопедичне заняття з використанням ІКТ з дітьми старшої групи №7.
15 січ. 2022

Щедрий вечір! Добрий вечір! Дітям і дорослим нашого садочку!

В нашому садочку за народними традиціями у теплій , затишній атмосфері, весело і завзято пройшло свято Старого Нового року ( Святого Василя і Маланки) . І діти , і дорослі були радісні і щасливі!
12 січ. 2022

Міні - музей української культури і побуту в дитсадку

В КЗ "ДНЗ №441" проходить конкурс - огляд " Музей культури і побуту українського народу"
20 груд. 2021

Підготовка до новорічних свят!

В КЗ « ДНЗ № 441» триває підготовка до Новорічних свят!
10 груд. 2021

Ремонтні роботи