Правила нашого садочка

Правила прийому до закладу

1.     В дошкільний навчальний заклад приймаються діти від 1р.6м. до 6(7) років

2.Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює завідувач КЗ"ДНЗ" протягом календарного року на підставі:

·         заяви батьків або осіб, які їх замінюють,

·         медичної довідки про стан здоров’я дитини,

·         копії свідоцтва про народження;

·         запису в електронній черзі.

3.     В якому випадку дитина має можливість не відвідувати заклад:

· довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;: її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75 днів); за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють.

· у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

4. Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

5. Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками.

6.   За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі:  хвороби та довідки від лікаря про необхідність оздоровлення після хвороби.

7. Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється у разі:безпричинної відсутності дитини протягом двох місяців, за бажанням батьків, за довідкою від лікаря

Шановні батьки!
У ДНЗ №441 діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей.

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — з 8.00 та забирати — до 17.00, в черговій групі – з 7.00 до 19.00

2. Приводити дитину в КЗ"ДНЗ" в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в КЗ"ДНЗ" здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в КЗ"ДНЗ" за телефоном 725-13-55.

5. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання (головний біль, хворе горло та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому в КЗ"ДНЗ" у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові КЗ"ДНЗ", який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до КЗ"ДНЗ" саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках доручення оформляється письмово.

9. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

10. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

Порядок оформлення медичної картки дитини

· У дитячі садки оформляються всі діти, які не мають протипоказань по стану здоров’я.

· Підготовка дітей здійснюється лікарем-педіатром дільничним, медичною сестрою дільничною, медичною сестрою кабінету здорової дитини.

· Обов’язковий медичний профілактичний огляд за участю лікаря-педіатра, окуліста, хірурга, лора, дерматолога (інші спеціалісти за показаннями) та диспансеризацію дитини, лабораторні дослідження (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз).

·    Дані про профілактичні щеплення (форма № 063-о).

· Проведення планових профілактичних щеплень пропонується завершити не менш, як за 1 місяць до початку відвідування дошкільного навчального закладу.

·  Питання про направлення до дошкільного навчального закладу дітей груп ризику, а також дітей з хронічною патологією та вродженими вадами розвитку вирішуються індивідуально за участю лікарів-спеціалістів.

·  Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарською консультативною комісією.

· Вся документація повинна бути підписана дільничним лікарем, завідуючим педіатричним відділенням.

·         Документи повинні бути завірені печаткою закладу, який їх оформляє.