Базовий компонент дошкільної освіти України

У 2023/2024 навчальному році освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти (2021р.)  та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина" (наук. кер. проекту – Огнев`юк В. О., авт. колектив – Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін.) – нова редакція 2020 року.

В логопедичних групах вчителі - логопеди працюють за програмою Л.І. Трофименко «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ».

Для реалізації варіативної складової в закладі дошкільної освіти використовуються і парціальні програми:

«Україна – моя Батькіщина», програма з національно- патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт.Кичата І.І., Каплуновська О.М., Палець Ю.М., за наукового редагування Рейпольської О.Д).

•
  • «Скарбниця моралі» програма з морального виховання дітей дошкільного виховання (видання 2 оновлене зі змінами і доповненнями) (авт. Л.В.Лохвицька);
  • «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.);

"Дошкільнятам-освіта для сталого розвитку". Парціальна програма для закладів дошкільної освіти. Автори Гавриш Н.В., Пометун О.І.

• Навчальний рік починається 1 вересня 2023 року і закінчується 31 травня 2024 року, оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня 2024 року.