Сучасні форми організації освітнього процесу

Розвиток особистості дитини був і залишається пріоритетним напрямом освітньої роботи у нашому закладі!

Сучасний освітній процес в нашому закладі характеризується інтегративністю, проблемно-ігровою спрямованістю, будується на пізнавальному спілкуванні вихователя і дітей (розповіді, тематичні бесіди, діалоги, полілоги тощо). Створюється позитивний, динамічний освітньо-ігровий простір для розвитку творчого потенціалу дошкільнят.

В організації освітнього процесу педагоги ЗДО №441 дотримуються таких порад!

Плекаємо особистість дитини!!!

Форми організації освітнього процесу - спосіб взаємодії з дітьми , що застосовують педагоги з метою забезпечення конструктивного вливу різних методів та прийомів на розвиток особистості кожного вихованця.

Педагоги нашого закладу обирають сучасні форми організації освітнього процесу, які зацікавлюють дітей до навчання і пізнавального розвитку, а саме:

1. Спілкування у колі
2. Тематична мініатюра
3. Сучасне заняття (пізнавально-розважальне, заняття-змагання, заняття-рольові ігри, заняття-драматизації)
4. Освітня подорож
5. Проєктна діяльність
6. Експерементування
7. Мінімузей
8. Творча майстерня
9. Гра-стратегія
10.Творча майстерня
11. Літературна та музично-театральна вітальня
12. Колекціонування
13. Освітні ситуації

Педагоги нашого закладу поєднують в освітній діяльності традиційні та інноваційні методики і технології реалізації змісту освіти. Вони спираються на навчальну літературу, розроблену на основі цих методик ( програми, методичні посібники, хрестоматії, робочі зошити, альбоми та інші види навчальних видань, які пройшли науково-методичну експертизу).

Педагоги нашого садочку створюють для наших вихованців умови для забезпечення емоційного комфорту, стану благополуччя і щасливого дитинства!!! Проживаємо кожний день з нашими дітьми в амосфері радості і яскравих емоцій!