Співпраця зі студентами ХГПА. Педпрактика.

ОНЛАЙН ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ХАРКІВСЬКОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ

У 2023/2024 навчальному році ЗДО №441 свіпрацює з викладачами ХГПА, передає свій практичний досвід з музичного виховання.

18 вересня 2023року  в закладі пройшла онлайн конференція за темою "Музичне мистецтво як універсальний засіб впливу на розвиток дитячої особистості", в ході якої студенти ХГПА - майбутні музичні керівники познайомились з організацією музичного виховання в ЗДО. Фахівцями ЗДО №441 Кудь Наталією та Мусієнко Марією були запропоновані відео матеріали музично-ігрової взаємодії з дітьми. Практичні знання щодо проведення музичних занять, ігор, прав, як в очному так і в дистанційному форматі, стануть у нагоді під час навчання та майбутній педагогічній діяльності.

У заході взяли участь: керівник практики Юлія Бабиніна, вихователь-методист Тетяна Северілова, музичні керівники Наталія Кудь, Марія Мусієнко та студенти факультету «Фізичного виховання та мистецтв» група 412 м (спеціальність: музичне мистецтво).