Музична розвага "Щедрий вечір, добрий вечір" з дітьми старшого віку групи №8

14 січ. 2021
Мета - ознайомлення дітей з народними традиціями та обрядами зимового циклу.

Днями в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 441 комбінованого типу Харківської міської ради» весело та цікаво пройшла музична розвага «Щедрий вечір, добрий вечір», мета якої - ознайомлення дітей з народними традиціями та обрядами зимового циклу. Вихованці натхненно  і з великим задоволенням співали різдвяні колядки та пісні. Під час заходу діти разом із дорослими колядували, щиро бажаючи здоров’я, миру та добра. Упродовж дійства панувала святкова атмосфера. Малеча отримала незабутні враження та позитивні емоції на весь рік.