Діяльність закладу освіти на період воєнного стану. Освітні матеріали наших педагогів для дітей.

Правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Веб-простір безпеки

Веб-сайт«Веб-простір безпеки»створений у рамках спільного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні з Державною службою України з надзвичайних ситуацій для інформування дітей про ризики та загрози, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, а також щодо правил безпечної поведінки в інших надзвичайних ситуаціях, містить методичні інструменти для проведення уроків з безпеки життєдіяльності вчителями та іншими працівникам освіти.

Інформаційні матеріали щодо вибухонебезпечних предметів

небезпечні знахідки 1

небезпечні знахідки 2

Поради батькам під час війни