Наш садочок

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 441

КОМБІНОВАНОГО ТИПУ  ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

На сайті Ви зможете:

Мова роботи - українська

Наша музична зала

Працюючих груп – 12: груп раннього віку – 2, груп дошкільного віку – 10, з них логопедичних – 3.   Кількість дітей на 1 вересня - 300. Режим роботи з 7.00 до 19.00.

Педагоги дотримуються правила: ніколи не давати дитині те, про що                  вона може дізнатися сама. В дошкільному закладі достатньо уваги                    приділяється до якості й ефективності праці вихователів.

1. Ставтесь до дитини з повагою та інтересом, ураховуючи її можливості та здібності.

2. Активізуйте внутрішні ресурси своїх вихованців, виявляючи    інтелектуально – вольовий і моральний потенціал.

3. Беріть емоційну участь у стосунках з дитиною, розуміючи її думки, інтереси, почуття, вчинки.

4. Моделюйте стилі спілкування, форми, способи діяльності.

5. Враховуйте принцип природо відповідності.

6. Вбачайте у дітях однодумців – і ви досягнете професійного успіху.

В дошкільному закладі створено всі належні умови для навчання, виховання та укріплення здоров'я дітей: музичні і фізичні заняття, спортивні свята та розваги, театральні вистави  проходять у музичній залі; в усіх вікових групах створені умови для всебічного розвитку і безпечного комфортного перебування дошкільнят. Групи оснащені сучасними меблями та іграшками, дидактичним та розвивальним обладнанням. Загальними зусиллями педагогічного колективу, батьків дітей, засновниками у закладі постійно оновлюються та створюються умови для комфортного особистісного виховання гармонійної людини, яке відповідає соціально-культурним вимогам часу.