Шевченковські читання "ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ"Акція "КРИМ - це УКРАЇНА!" Благодійна акція  «Валентинка для воїнів ЗСУ від доброго серця». Вітаємо вихователя Надію Василівну Бондаренко з нагородою!Семінар-практикум "Когнітивний потенціал педагогів під час війни"Щодо протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню ГРВІ та гострої респіраторної хвороби COVID-19

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №441 комбінованого типу
Харківської міської ради

м.Харків, 61001

вул.Чугуївська, 31,

тел. :725-13-55.,  e-mail: [email protected]

7 бер. 2024
Шевченковські читання "ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ"
З нагоди 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в закладі дошкільної освіти відбулися Шевченківські читання "Єднаймо душі словом Кобзаря". Педагоги згадали творчість великого письменника, поета, художнока, громадського діяча, читали його вірші і розуміли, що пройшло багато років від народження Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Він і сьогодні захищає, надає сили та надихає українців на боротьбу за свободу у ці важкі для України часи війни з Росією. Вихователі також записали тематичні відео заняття з патріотичного виховання, метою яких є знайомство з творістю видатного українського митця Тараса Григоровича Шевченка!
26 лют. 2024
Акція "КРИМ - це УКРАЇНА!"
26 лютого, у День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, педагоги закладу долучилися до патріотичної акції "Крим-це Україна!" Ми сильні, єдині та впевенеі у своїй перемозі!
13 лют. 2024
Благодійна акція «Валентинка для воїнів ЗСУ від доброго серця».
Дарувати свято нашим Захисникам важливо: вони щодня захищають наше теперешнє та майбутнє. В нашому садку до свята 14 лютого організовано і проведено теплу благодійну акцію «Валентинка для Захисників та Захисниць від доброго серця». До заходу долучилися діти, батьки та працівники закладу. Діти разом із батьками виготовляли патріотичні вітальні листівки-Валентинки, а працівники дитячого садка з любов'ю спекли для наших військових медові пряники у вигляді сердечок та прикрасили їх жовто-блакитними візерунками. Також приготували квашену капусту, моркву і звичайно українське домашнє сало. А чай, мандарини та лимони доповнили смачні святкові подарунки.