Освітня діяльність

Методична робота

На основі Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку у наступному навчальному році визначити таку єдину науково – методичну тему:«Підвищення фахової майстерності педагога – основа забезпечення якісної освіти».

З метою покращення організації та проведення науково – методичної та навчально-виховної роботи згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти, вимогами навчальних програм,

пріоритетними напрямками роботи вважати:

• національно-патріотичне виховання;

• ігрова діяльність, як провідний вид діяльності дітей;

• правове виховання дошкільників.

Враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік:

Завдання на 2020-2021 н.р.

1.Виховувати почуття любові до рідного краю, духовно- моральні принципи, почуття національної самосвідомості шляхом інтегрованого підходу.

2.Формувати комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників через різні види діяльності.

3. Розпочати роботу з використання ефективних здоров'язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.

В основі роботи з педкадрами лежить диференційний підхід, професійні запити та потреби педагогів.

Робота, яка проводиться методичною радою

сприяє підвищенню кваліфікаційного та освітнього рівня педагогів.