Методичний аспект

Методична робота

Пріоритетні напрямки роботи колективу в 2019-2020 н.р.:

1.Забезпечення  доступності та якості дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства про дошкільну освіту, вимог нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти.

2. Об’єднання зусиль сім’ї та дошкільного закладу у вихованні та розвитку креативної інноваційної особистості та підвищення рівня психолого-педагогічної культури батьків, формування у них свідомого розуміння власної активної позиції у виховання своїх дітей.

3.Організувати роботу педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, у тому числі шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми і батьками.

4. Активізувати роботу з патріотичного виховання дошкільників, поглибити роботу з формування досвіду моральної поведінки та соціальної компетенції у дошкільників шляхом застосування ефективних освітніх технологій та спадщини В. О. Сухомлинського.

5. Продовжувати роботу з підвищення інформаційної культури педагогів та удосконалення педагогічної компетентності, гуманістичного світогляду, опанування відповідних передових технологій, творчого підходу до дітей з урахуванням індивідуальних особливостей дітей.

Завдання на 2019-2020н.р.

1.Виховувати у дітей свідоме ставлення до власного здоров’я, формувати засади здорового способу життя шляхом фізкультурно-оздоровчої роботи.

2.Формувати комунікативно-мовленнєві навички дітей через удосконалення мовленнєвої компетенції педагогів та батьків вихованців.

3. Спрямувати роботу на ознайомлення з традиціями, культурою свого народу та явищами суспільного життя для розвитку патріотичного виховання дітей.

Працюємо за комплексними та парціальними програмами:

-        " Дитина", "Впевнений старт","Кольорові долоньки",  "Радість творчості", "Методика Єфименка",

З метою забезпечення якості навчально-виховного процесу в ДНЗ використовуються традиційні та нетрадиційні форми організації навчання педагогічного колективу:

• педагогічні ради,
  • семінари - практикуми,
  • медико-педагогічні наради,
  • творчі звіти педагогів,
  • майстер-класи,
  • педагогічні консиліуми,
  • круглий стіл,
  • ділові ігри,
  • вікторини,
  • дискусії,
  • медико-психологічні консиліуми,
  • тренінги,
  • консультації,
  • колективні перегляди та відкриті заходи для вихователів і студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

В основі роботи з педкадрами лежить диференційний підхід, професійні запити та потреби педагогів.

Робота, яка проводиться методичною радою

сприяє підвищенню кваліфікаційного та освітнього рівня педагогів.