Педагогічний колектив

Музичний керівник - Кудь Наталія Олександрівна

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст Вищої категорії".Звання "вихователь-методист". Освіта повна вища. ХДПУ ім. Г.С. Сковороди. Спеціальність-вчитель музики, художньої культури. Стаж педагогічної діяльності - 20 років

Педагогічне кредо: «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант. Вміння їх виховувати – мистецтво. Але найголовніше є любов до дитини».

Музичний керівник - Мусієнко Марія Олексіївна

Харківська гуманітарно-педагогічна академія.Бакалавр середньої освіти.Вчитель музичного мистецтва. Музичний керівник.Стаж педагогічної діяльновсті: 2 роки

Педагогічне кредо: Я не здатна створити генія чи виховати професійного музиканта, співака чи танцюриста. Але можу дати кожній дитині максимально реалізувати свої потенційні можливості, даровані їй природою!

Вчитель-логопед Грицаєнко Євгенія Миколаївна

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст Вищої категорії". Освіта повна вища. Харківський обласний інститут   удосконалення вчителів за спеціальністю:   дефектологія,1999 рік. Кваліфікація:   логопед.

Педагогічне кредо: «Наша праця - формування   людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити»

Вчитель-логопед Чипенко Марія Олександрівна.

Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст  Вищоі категорії. Закінчила ХДПУ ім. Г.С.Сковороди за фахом вчитель-логопед дітей дошкільного віку. В ЗДО працює з 2005 року.

Педагогiчне кредо: „Розвивати дитину як   неповторну iндивiдуальнiсть, формувати в неї творчий  потенцiал,прагнення до самостiйної пiзнавальної   дiяльностi ”.

Вихователь - Герасімьонок  Ольга  Миколаївна.

Освіта повна вища  педагогічна. Ступінь Магістр.

Закінчила ХНПУ ім.Г.С. Сковороди. Педагогічний стаж - 10 років.

Життєве кредо: Бажання - це тисяча можливостей,а небажання - тисяча причин.

Педагогічне кредо:Безумовне позитивне ставлення до дитини, опора на позитивне в ній!

Вихователь - Галухіна Олена Миколаївна

Освіта середня спеціальна.Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом – вихователь дошкільного закладу. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала з 1990 року в нашому ЗДО.

Педагогічне кредо:" Все із доброго чи злого – починається з малого.Листя виросте з листочка, з нитки витчеться сорочка. Хліб з маленької зернини, дощ із чистої краплини, а людське добро – з Дитини».

Вихователь - Зубарєва Людмила Вікторівна

Спеціаліст. Закінчила Харківську гуманітарно педагогічну академію. Бакалавр дошкільної освіти.

В ЗДО  працює з 2007 року.

Професійне кредо вихователя:"Кожна дитина - це неповторна індивідуальність, яка має право на любов і повагу - її можна виховати ласкою та добротою».

Вихователь Катасонова Оксана Олександрівна

Спеціаліст.Освіта повна вища. Закінчила Харківську гуманітарно-педагогічну акдемію. Ступінь Магістр. Спеціальність - дошкільна освіта. Педагогічний стаж роботи - 3роки.

Педагогічне кредо: "Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця.

Людина-неповторна"   В.О.Сухомлинський.

Вихователь Колмик Анжеліка Сергіївна.

Освіта повна вища. Ступінь Магістр. Харківська гуманітарно-педагогічна академія.

Стаж педагогічної діяльності - 2 роки

Вихователь - Мойса Ольга Анатоліївна

Кваліфікаційна категорія" Спеціаліст Вищої категорії". Освіта повна вища.

У 2022 році закінчила ХНПУ ім. Г.С.Сковороди . Ступінь Магістр. Спеціальність - дошкільна освіта. Працює в ЗДО з 2018 року. Стаж педагогічної діяльності  - 18 років.

Педагогічне кредо:"Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому,бо якщо руху вперед немає,то неминуче починається відставання".

В.О. Сухомлинський.

Вихователь - Ступак Наталія Юріївна

Кваліфікаційна категорія"Спеціаліст II категорії".Освіта повна вища.

ХНПУ ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю"Педагогіка і методика початкового навчання". Кваліфікація - вчитель початкових класів. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1991 роцi.

Педагогічне кредо: "Прагнути помітити в кожній дитині її найкращі риси, знайти в ній ту "золоту жилку", від якої починається розвиток творчої індивідуальності"

Вихователь - Мельник Ірина Василівна

Освіта середня спеціальна. Закінчила ХПУ за спеціальністю-вихователь дошкільних закладів.

Стаж педагогічної діяльності -33 роки.

Педагогічне кредо : "Прагнути помітити в кожній дитині її найкращі риси, знайти в ній ту "золоту жилку", від якої починається розвиток творчої індивідуальності".

Вихователь - Бондаренко Надія Василівна

Освіта повна вища.Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії. Має звання "вихователь-методист".Закінчила СДПІ за фахом-викладач педагогіки та психології дітей дошкільного віку, вихователь дошкільного закладу. Педагогічний стаж -34р.

Вихователь - Біла Тетяна Григоріївна

Освіта середня спеціальна. Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом вихователь. Спеціальність: музичне   виховання. Педагогічний стаж 29 років. В  ЗДО працює з 2004 року.

Педагогічне кредо :"Поганий той вихователь дітей, який не пам'ятає свого дитинства".

Вихователь -  Кузьменко Олена Вікторівна

Освіта середня спеціальна.Спеціаліст. Закінчила ХПУ за фахом – вихователь дітей дошкільного віку. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1987 роцi. В  дошкільному закладі працює з 2010 року.

Професійне кредо вихователя: "Прагнути помітити в кожній дитині її найкращі риси, знайти в ній ту "золоту жилку", від якої починається розвиток творчої індивідуальності".

Асистент вихователя

інклюзивної групи - Бойко Світлана Юріївна