День захисників і захисниць України, День Покрови та Українського козацтва.

13 жовт. 2021
ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТАМИ! БАЖАЄМО КОЗАЦЬКОГО ЗДОРОВ’Я, СИЛИ, МИРУ ТА СПОКОЮ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ!

НАША СЛАВА КОЗАЦЬКАХАЙ ПО СВІТУ ЛИНЕ!БУДЕМО ЛЮБИТИ ВІРНОВ КЗ"ДНЗ #441"- це садочок, де завжди шанують народні традиції та звичаї, де традиційно відзначають з дітьми національні українські свята.У затишному колі друзів діти та дорослі відсвяткували День захисників і захисниць України, День Покрови та Українського козацтва. На різноманітних цікавих заходах сучасні діти познайомилися з українською культурою, історичним минулим та мирним сьогоденням, вшанували мужність та гідність захисників України.