Міні - музей української культури і побуту в дитсадку

12 січ. 2022
В КЗ "ДНЗ №441" проходить конкурс - огляд " Музей культури і побуту українського народу"

Створення міні-музея в ЗДО - важлива складова реалізації принципів музейної педагогики ,що забезпечує умови для особистісного розвитку дошкільнят, безпосереднього залучення до світу мистецтва.

Міні - музей культури і побуту українського народу є результатом спільної роботи вихователів, дітей та батьків; це особливий простір в предметно-розвивальному середовищі, створений впливати на дитячу емоційно-чуттєву сферу , розширювати її культурний і національний світогляд, формувати життєву компетентність.