Атестація вчителів-логопедів

17 січ. 2022
У ЗДО триває показ відкритих занять. У рамках проходження атестації вчителем -логопедом Чипенко Марією було проведено групове логопедичне заняття з використанням ІКТ з дітьми старшої групи №7.

Педагогами - членами атестаційної комісії було визначено - високий методичний рівень проведення заняття. Вчитель -логопед поділилася з вихователями  власними творчими розробками для роботи з мовленнєвого розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Дякуємо Вам, шановна панно Марія за сучасне і змістовне заняття. Бажаємо удачі в пошуку нових творчих педагогічних знахідок!