Дорогі наші випускники!

31 трав. 2022
Вітаємо від усієї душі з випускним із стін дитячого садка! Бажаємо батькам щастя материнства і гордості батьківства, терпіння та благополуччя, а дітям-випускникам щасливого знайомства зі школою, успіхів у навчанні, вірних друзів та здоров’я.

Дорогі наші випускники та батьки! Ось і закінчився 2021/2022 навчальний рік у садочку. Ми з гордістю вітаємо наших діточок груп №10 та №9 та №7 та прощаємось з ними:«Наш любий ВИПУСКНИК! Ось і настав твій перший випускний, ти покидаєш дитячий сад і попереду тебе чекає багато нового і цікавого. З випускним тебе, малюк, бажаю тобі хорошого навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, нових успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, здоров’я, нових цікавих знань та вмінь, нехай все завжди виходить!»