Яскраве літо у розпалі !!!

17 черв. 2022
Вихователі садочку і батьки спільними зусиллями виховують здорових, життєрадісних, активних дітей нашої рідної Украіни!!! ЗДОРОВІ ДІТИ СЬОГОДНІ - ЗДОРОВА НАЦІЯ ЗАВТРА!

Педагоги нашого садочку у дістанційному спілкуванні з дітьми і батьками продовжують піклуватися про збереження, зміцнення здоров'я дошкільнят в літній оздоровчий період .  Дітям надаються знання про користь фізичних вправ, спортивних розваг, гігієни, загартування та цілющих сил природи для здорового способу життя.

Педагоги і батьки спільними зусиллями виховують здорових , життєрадісних , активних дітей нашої незалежної і сильної України!

Веселі і задоволені оченята нашої малечі цьому підтвердження!

Впевнені, що літо, сонечко, вода,фізкультурні розваги, вітаміни, гарний настрій додадуть енергії і здоров'я маленьким україночкам і українцям!!!

ЗДОРОВІ ДІТИ СЬОГОДНІ - ЗДОРОВА НАЦІЯ ЗАВТРА!!!