30 серпня 2022 року засідання педагогічної ради ЗДО

8 вер. 2022
30.09.2022р. пройшло онлайн засідання педагогічної ради закладу. Педагоги обговорили питання організації освітнього процесу в умовах реалій сьогодення та визначили пріоритетні напрями педагогічної діяльності на 2022/2023 н.р.

Вихователі поділилися власним досвідом роботи щодо організації взаємодії з дітьми і батьками групи, психологічною підтримкою родин у складних життєвих ситуаціях.  Педагогічний колектив ЗДО ухвалилв рішення щодо пріоритетних завдань освітнього процесу, головними з яких є:

1. Створення безпечного, комфортного, інклюзивного середовища освітнього процесу та  забезпечення   психологічної підтримки для  всіх його учасників.

2. Налагодження ефективної  комунікації між усіма учасниками освітнього процесу.

3. Консолідація зусиль педагогів і батьків для зміцнення національної ідентичності дітей як основи, яка виховує справжній патріотизм нового Українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. Утвердження позиції громадянина України.