Батьківські збори

4 жовт. 2022
З 26.09. по 30.09. 2022 року в ЗДО №441 пройшли онлайн групові батьківські збори.

Збори пройшли у теплій, дружній атмосфері. Батьки і діти ділилися своїми розповідями про те, як вони живуть в нових умовах і як чекають на зустріч з друзями у дитячому садку, згадували яскраві моменти із життя групи.

Вихователі надавали батькам рекомендації щодо організації розвивальних занять згідно Освітньої програми "Дитина" і підкреслили значну роль відповідального батьківства у реаліях сьогодення. Практичний психолог Ірина Спасських запропонувала батькам ряд ігор для психологічної підтримки дітей в складних життєвих ситуаціях , а також запевнила батьків вихованців, що за потребою, вони завжди можуть звертатися до неї за кваліфікованою психологічною  допомогою.