"Навчимо дітей використовувати папір раціонально - збережемо ліс!" Під таким гаслом вихователі закладу у взаємодії з дітьми і батьками долучилися до Міжнародного дня без паперу.

3 лист. 2022
Метою заходу є екологічне виховання та формування навичок сталого розвитку дошкільнят. Нагадати батькам про важливість власного прикладу, як просто берегти природні ресурси для комфортного життя людей у 21 столітті!

Вихователі надали рекомендації батькам про ефективні, ігрові методи  щодо донесення інформації дітям про раціональне використання паперу; переробки, процесу виготовлення паперу, цікавих фактів з історії виникнення паперу. Педагоги надіслали батькам мультфільми, відеролики, дидактичні ігри з теми, враховучи   вікові особливості  дошкільнят.

Батьки на власному прикладі показали дітям, як можна обходитится без паперу, раціонально його використовувати, а також як із залишків паперу виготовити корисні речі (закладинки для книжок, іграшки, підставки для олівців, блокноти, поробки, та інше).