9 листопада День Української Мови та писемності!

9 лист. 2022
За ініціативою педагогів з метою виховання любові до української мови у взаємодіі з дітьми і батьками, пройшов флешмоб "Нас Єднає Рідна Українська Мова!"

З метою виховання  любові і поваги  до рідної мови, вихователі запропонували батькам вивчити з дітками вірші про красу і милозвучність української мови! Вірші українською у виконанні наших дошкільнят лунали не тільки на Батьківщині, а і у різних країнах світу, демонструючи дитячу любов до рідної мови і країни! А також малюнки маленьких громадян України показують щиру любов до своєї країни!