Свято Миколая в садочку для дітей і дорослих!

21 груд. 2022
Довгоочікувана святкова зустріч відбулась! Педагоги садочку підготували для дітей лялькову виставу; діти зустрілися із Зимою і веселим Сніговичком, з якими вони пограли і потанцовали. До дружнього хороводу долучилися і батьки! І звичайно кожна дитина отримала солодкий подарунок!

Шановні батьки і любі дітки, колектив садочку вітає Вас зі святом Святого Миколая! Це свято доброти і милосердя, тож нехай у Ваших родинах панує сімейний затишок, лунає дитячий сміх, а серця зігріває доброта!

Ми бажаємо Вам миру і щастя!

Сьогодні кожна дитина отримала подарунок від міського Голови Харківської міської ради Ігора Терехова з побажаннями веселих різдвяних свят!