"ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!"

18 лют. 2023
ДЯКУЄМО ВСІМ ПЕДАГОГАМ,БАТЬКАМ І ДІТЯМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО УЧАСТІ У МАРАФОНІ ДОБРА! ВАШІ ДОБРІ ВЧИНКИ ПОШИРЮЮТЬ ДОБРО У СВІТІ І СТАЮТЬ ГАРНИМ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ!

"ТВОРИ ДОБРО!" ДОБРІ СПРАВИ ДІТОК 9 ГРУПИ ПІДГТУВАЛА ВИХОВАТЕЛЬ МЕЛЬНИК І.В. .mp4

"ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!" ДОБРІ СПРАВИ ДІТОК 10 ГРУПИ. ПІДГОТУВАЛА ВИХОВАТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Н.В..mp4

ВІРШ "А ДОБРОТА,ЯК СОНЦЕ НА СВІТАНКУ!" У ВИКОНАННІ ДАНИЛА ПІДЛІСНОГО ГРУПА №11 .mp4

Родина вихованки групи №10 Кураксіної Мирослави зараз проживає  в Івано-Франківській області. Мама разом із донечкою долучилися до благодійного ярмарку, ініційованого громадою  «Допоможемо ЗСУ»! Прянички від Мирослави користувалися на ярмарку великим  попитом, бо прикрашалися з дитячою любов'ю і вдячністю до воїнів ЗСУ!

Доброта починаться з дитинства!

Війна змусила родину Вови Михайленка, вихованця гр. №10  покинути рідний Харків і евакуюватися в гостинний Івано-Франківськ.

Наближаючи перемогу, разом із мамою Юлією Миколаївною працелюбний хлопчик  допомагає плести  для воїнів ЗСУ «кікімори» і вірить, що саме його і мамині «кікімори» захистять наших героїв, допоможуть подолати ворога і звільнити  рідну українську землю від злого дракона ! Бо як у казці… «ДОБРОТА   завжди перемагає зло!»