Семінар-практикум для вихователів

10 квіт. 2023
З метою підсилення ролі мистецтва у розвитку особистості дитини дошкільного віку 7 квітня у закладі відбувся семінар-практикум «Художньо-педагогічні спілкування - сучасна форма мистецько-освітньої діяльності». Відкрила роботу семінару Северілова Т.В., вихователь-методист, яка познайомила педагогів з сучасними методами та прийомами ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з творами пейзажного живопису та підкреслила важливість розвитку емоційного інтелекту дитини засобами мистецтва.

Вихователі мали можливість практично опрацювати ефективний прийом «Занурення у картину» та  акцентували  увагу на методиці художньо-педагогічних спілкувань з дітьми за змістом творчості українських і зарубіжних,  сучасних і класичних митців живопису. Творча частина семінару пройшла під гасори "Вчимо дитину не відтворювати, а творити!"