Фоточелендж "Рятівники Чистоти!"

11 серп. 2023
Говорити з дітьми про гігієну, здорове харчування та правильний розпорядок дня потрібно зрозумілою малечі мовою – мовою гри та розваг…! Та у рамках проведення літнього оздоровчого періоду вихователі у взаємодії з батьками запропонували дітям серію мультфільмів і ігрових методик на інтерактивному сайті «Рятівники чистоти» - Спільнотека ЮНІСЕФ Україна.

Під час виконання захопливих завдань, подорожуючи ігровим всесвітом з героями мультфільмів, діти опановують принципи здорового способу життя. Дошкільнята  зрозуміли важливість чистого повітря, води, дізналися про користь сонця, фізичних вправ, здорового харчування та відпочинку. Оволодівали навичками ручного і машинного прання, із задоволенням допомагали батькам робити посуд чистим і звичайно насолоджувалися веселим літнім відпочинком!
Результат продуктивної освітньої  взаємодії з родинами у фото щасливих, здорових дітей нашого садочку!