День міста-Героя Харкова!

23 серп. 2023
Приєднавшись до участі у міському марафоні «Присвята рідному місту» в ЗДО 441 пройшли святкові заходи до Дня міста-героя Харкова! Батьки і діти! Вітаємо вас з Днем міста! Бажаємо щасливого та мирного життя у нашому місті! З нагоди свята вихователі провели онлайн екскурсію центром міста «Вітаємо тебе, наш рідний Харків!» передаючи привітання і святковий настрій незламного Харкова всім мешканцям та вихованцям дитячого садка. У взаємодії педагогів і батьків діти також долучилися до літературного вернісажу «Харків у віршах» та фоточеленджі «Маленькі Харків’яне великого міста-героя!».

ПРОПОНУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ!

ВІДЕО ПРИВІТАННЯ ПЕДАГОГІВ І ДІТЕЙ ЗДО №441 "З ДНЕМ МІСТА, НАШ РІДНИЙ ХАРКІВ!".mp4

ФОТОЧЕЛЕНДЖ "МАЛЕНЬКІ ХАРКІВЯНЕ ВЕЛИКОГО МІСТА!".mp4

ВІДЕО ПРИВІТАННЯ ВІД ГРУПИ №6 1.mp4