ФОТОЧЕЛЕНДЖ до Міжнародного Дня «З'їж ЯБЛУКО!»

16 вер. 2023
В ЗДО # 441 провели яблучний флешмоб до Міжнародного Дня «З’їж яблуко», яке відзначається у цьому році 16 вересня! Метою його святкування є привертання уваги людей до простого та ефективного методу підтримки здоров’я, яким виступає щоденне вживання цінного Яблука! Тому педагоги садочку на власному прикладі нагадали дошкільнятам і батькам садочку про користь цього фрукту, на який багата наша Україна! А також надіслали для малечі авторські захоплюючі заняття, ігри і вправи, які і розвивають, і навчають, і виховують! Діти малювали, ліпили, виготовляли яблучка з паперу, вивчали віршики та співали пісні про смачний фрукт.

Зараз вже й малюки знають про користь цих смачних ліків, але, на жаль, велика кількість солодощів та іншої шкідливої їжі змушує про це забувати. Тому педагоги нашого  садочку на власному прикладі нагадали дошкільнятам і батькам про користь цього фрукту, на який багата наша Україна! А також надіслали для малечі авторські захоплюючі  заняття, ігри і вправи, які і розвивають, і навчають, і виховують! Діти малювали, ліпили, виготовляли яблучка з паперу, вивчали віршики та співали пісні про смачний фрукт!  Продуктивність взаємодіївідображена у яскравих світлинах педагогів і дітей! Продуктивність взаємодії відображена у яскравих світлинах педагогів і дітей!

ДЯКУЄМО ВСІМ БАТЬКАМ І ПЕДАГОГАМ , ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО СПІЛЬНОЇ ОСВІТНЬОЇ АКЦІЇ !

КОМБІНОВАНЕ ЗАНЯТТЯ. ТЕМА "З ЇЖ ЯБЛУЧКО!" ПІДГОТУВАЛА ВЧИТЕЛЬ-ЛОГОПЕД МАРІЯ ЧИПЕНКО .mp4