24 вересня - Всеукраїнський день дошкіллія!

24 вер. 2023
Професія вихователя і всіх працівників дошкільних закладів вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива і натхненна праця, що збагачує світ мудрістю і милосердям. На плечі вихователя покладено одне з найважливіших і відповідальних завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави. Саме вони формують особистості, закладаючи у душі дітей усе те, від чого залежить майбутнє українського народу. Вихователі і всі працівники ЗДО №441 передають свої вітання кожній родині і з нетерпінням чекають відкриття дитячого садочку!

НАШІ ВИХОВАТЕЛІ:

ТВОРЧІ! АКТИВНІ! ЖИТТЕРАДІСНІ! Навіть в дистанційному режимі завжди на зв язку з малечою!