Тиждень поезії "Наша рідна українська мова!" Відеочелендж.

25 жовт. 2023
До Дня української писемності та мови в закладі проходить тиждень поезії «Нас єднає рідна українська мова!», метою якого є виховання у дітей любові та пошани до рідної мови. Пишаймося красою, мелодійністю, багатством рідної української мови! Говорімо нею вишукано, зворушливо, натхненно! Хай в устах наших буде вона щедрою на добрі, лагідні, щирі слова! Хай на цій землі лунає вона чарівною музикою ще багато століть і тисячоліть! Як кажуть, вустами дитини глаголить істина. Тож дослухаймося до молодшого покоління, майбутнього України, яке через проникливі вірші закликає нас любити, шанувати та берегти рідну мову!

Батьки, діти і педагоги нашого садочка долучилися до відео челенджа присвяченого Дню української писемності та мови! Любімо свою рідну мову, мову наших батьків, мову нашої країни!!!

Відео привітання від вихованців середніх та старших груп до Дня української писеменості та мови "Наша українська мова!".mp4