16 листопада міжнародний день Гудзика.

15 лист. 2023
До веселого свята "Чарівний Гудзик" у садочку організовано освітній захід, до якого долучилися діти. батьки та педагоги. Мета заходу: дати дітям знання про історію походження ґудзика, його прикладний характер; можливості використовувати ґудзик не лише за призначенням, а й у художньо - естетичній творчості. Завдання: розвивати дрібну моторику та мовлення; сенсорний досвід, естетичний смак. Виховувати бажання створювати красиві коллажі нетрадиційними засобами. Залучати дітей до пошукової діяльності, спільної творчості, виготовляючи художні вироби з гудзиків. Вчителі-логопеди надіслали баькам відео-ігри на розвиток та коррекцію мовлення дітей, вихователі записали захоплюючі заняття з художньо-практичної діяльності... і все це з використанням чарівних гудзиків. Розвиваємо і навчаємо дітей весело та цікаво!

Шановні батьки, дякуємо Вас за взаємодію і співпрацю! Ваша творчість надихає!

Творча робота педагогів нашошо садочку. Картина із гудзиків "Осіння прогулянка"

Творчість наших діток та батьків!