Тематичний тиждень БЕЗПЕКИ ДИТИНИ!

27 лист. 2023
З 20 по 24 листопада в ЗДО №441 пройшов тиждень Безпеки ДИТИНИ! Вихователі записали авторські відео заняття, дидактичні ігри та запропонували батькам для освітньої взаємодії з дітьми. Дошкільнятам в цікавй ігровій формі донесена інформація про правила безпеки з вибухонебезпечними предметами, правила пожежної безпки, правила поведінки на дорозі. Також в батьківські групи були надіслані консультації, поради батькам "Поведінка батьків- приклад для наслідування!"

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ ВІДЕО ЗАНЯТТЯ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ ВІД ВИХОВАТЕЛІВ ЗДО №441,ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ СФОРМУВАТИ У ДІТЕЙ   ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПРВЕДІНКИ! А ГОЛОВНЕ! ПАМЯТАЙТЕ - САМЕ ВИ ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ!!!!

ЗАНЯТТЯ З ОЗНАЙОМЛЕННЯ ДІТЕЙ З ПРВИЛАМИ ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ "ПРОГУЛЯНКА З ПСОМ ПАТРОНОМ". ПІДГОТУВАЛИ ВИХОВАТЕЛІ ІРИНА МЕЛЬНИК ТА НАДІЯ БОНДАРЕНКО.mp4

ІГРОВЕ ЗАНЯТТЯ "МІЙ ДРУГ СВІТЛОФОР".ПІДГОТУВАЛА ЛЮДМИЛА ЗУБАРЄВА .mp4

ЗАНЯТТЯ "БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ!".ПІДГОТУВАЛА ВИХОВАТЕЛЬ ОКСАНА КАТАСОНОВА  .mp4

ВІДЕО "ПРО ВОГОНЬ НАМ ТРЕБА ЗНАТИ- З НИМ НЕ МОЖНА ЖАРТУВАТИ!" ПІДГОТУВАЛА ВИХОВАТЕЛЬ ОЛЬГА МОЙСА. ДЛЯ ДІТЕЙ 5-6 РОКУ ЖИТТЯ .mp4