Творча майстерня "Скриня педагогічних ідей"

2 груд. 2023
Напередодні Різдвяних свят в ЗДО 441 відкрито творчу майстерню «Скриня різдвяних ідей». Вихователі із задоволенням створюють власними руками прикраси і декорації до Новорічних свят, щоб у взаємодії з батьками порадувати дітей і занурити їх у чарівний світ казки «Рукавичка Миколая». Педагоги ретельно готуються до онлайн лялькової вистави для малечі: вивчають ролі персонажів казки, удосконалюють акторське мистецтво, добирають музичне оформлення, прикрашають ялинку та музичну залу і звичайно мріють про зустріч з дітьми у рідному садочку.

Вихователі готуються до театральної вистави "Рукавичка Миколая"