Святкова зустріч! Солодкі подарунки від адміністрації міста та міського Голови Ігора ТЕРЕХОВА!

22 груд. 2023
Різдвяні Новорічні свята- це казковий чарівний час, сповнений надії на здійснення найзаповітніших мрій всіх українців! В ЗДО 441 відбулася довгоочікувана тепла святкова зустріч дітей, батьків та працівників садка. Чудова новорічна зала, красуня-ялинка, музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для всіх. Вихователі закладу запросили дошкільнят на лялькову виставу «Рукавичка Святого Миколая», під час якої малеча раділа, співчувала героям казки, вчилася доброті та дружбі. Діти із захопленням зустрічали веселого Сніговика, казкових Гномиків, які разом з дітьми танцювали, водили хороводи біля ялинки. Веселий дитячих сміх, пісні, танці, емоції щастя, радості, задоволене - усього вистачало на святі! І звичайно за доброю традицією діти отримали солодкі подарунки та вітальні листівки з найкращими побажаннями від Адміністрації міста Харкова та міського Голови Ігора Терехова!

Любі дітки, Шановні батьки! Колектив ЗДО №441 вітає Вас з Новорічними святами! Бажаємо кожній родині мирного неба, міцного здоров я, щастя, радості та веселощів Вашим діткам!

Дякуємо всім, хто завітав на свято! Ви  наповнили дитячий садок справжнім життям! Дитячі посмішки, ігри та веселощі  так необхідні нам!