Шевченковські читання "ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ"

7 бер. 2024
З нагоди 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в закладі дошкільної освіти відбулися Шевченківські читання "Єднаймо душі словом Кобзаря". Педагоги згадали творчість великого письменника, поета, художнока, громадського діяча, читали його вірші і розуміли, що пройшло багато років від народження Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Він і сьогодні захищає, надає сили та надихає українців на боротьбу за свободу у ці важкі для України часи війни з Росією. Вихователі також записали тематичні відео заняття з патріотичного виховання, метою яких є знайомство з творістю видатного українського митця Тараса Григоровича Шевченка!

Педагоги читали вірші Тараса Шевченка, які він писав як для дітей, так і для дорослих. Згадали біографію поета, слухали пісні, написані на слова великого Кобзаря!

Ми,  Українці, памятаємо слова нашого українського пророка:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Пропонуємо до перегляду відео заняття для дітей старшого дошкільного віку.

Заняття з патріотичного виховання та художньої літератури "Великий Кобзар України" Підготувала вихователь Ольга Мойса.mp4

Заняття з ознайомлення із соціумом та художньої літератури "Вірш Тараса Григоровича Шевченка "Встала весна". Підготувала вихователь Ольга Герасімьонок.mp4