5 груд. 2022

Акція "Янгол мотанка - оберіг для героїв ВСУ!"

З нагоди свята День Збройних Сил України та з метою національно- патріотичного виховання дошільнят, працювала онлайн творча майстерня. Ми маємо надію, що теплі і добрі янголята, виготовлені дітками і батьками нашого садочку зігріють серця наших Захисників і прискорять Перемогу!
9 лист. 2022

Всеукраїнський радіодиктант Національної Єдності. Тема "ТВІЙ ДІМ"

Педагоги закладу долучилися до написання Всеукраїнського національного диктанту єдності. Під час написання кожний з нас згадав історію свого дому!
9 лист. 2022

9 листопада День Української Мови та писемності!

За ініціативою педагогів з метою виховання любові до української мови у взаємодіі з дітьми і батьками, пройшов флешмоб "Нас Єднає Рідна Українська Мова!"
3 лист. 2022

"Навчимо дітей використовувати папір раціонально - збережемо ліс!" Під таким гаслом вихователі закладу у взаємодії з дітьми і батьками долучилися до Міжнародного дня без паперу.

Метою заходу є екологічне виховання та формування навичок сталого розвитку дошкільнят. Нагадати батькам про важливість власного прикладу, як просто берегти природні ресурси для комфортного життя людей у 21 столітті!
4 жовт. 2022

Фоточелендж "Радість творчості"

У педагогічній взаємодії з дітьми і батьками пройшов тиждень "Радість творчості". За ініціативою та порадами вихователів в родинах вихованців працювали творчі майстерні, результатом яких стали справжні витвори дитячого мистецтва і задоволення малечі від спільної родинної творчості!
4 жовт. 2022

Батьківські збори

З 26.09. по 30.09. 2022 року в ЗДО №441 пройшли онлайн групові батьківські збори.
16 вер. 2022

17 вересня День працівників цивільного захисту та пожежної охорони

Діти, батьки і коллектив садочка дякують за мужність, героїзм рятівникам України!
8 вер. 2022

30 серпня 2022 року засідання педагогічної ради ЗДО

30.09.2022р. пройшло онлайн засідання педагогічної ради закладу. Педагоги обговорили питання організації освітнього процесу в умовах реалій сьогодення та визначили пріоритетні напрями педагогічної діяльності на 2022/2023 н.р.
1 вер. 2022

ЗВЕРНЕННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань
26 серп. 2022

Трудове виховання в ЗДО

Вихователі і батьки закладів дошкільної освіти, виховуючи маленьких патріотів України, все частіше звертаються до осмислення засад народного трудового виховання.